Welcome to the largest agricultural exhibition in Ukraine and Eastern Europe.(18)

ЕКСПОЗИЦІЯ ТЕХНІКИ

Спеціалізована виставка сільськогосподарської техніки, технологій, обладнання та запасних частин.

ДЕМО ПОКАЗИ

Польова демонстрація найкращих зразків сільськогосподарської техніки.

ДІЛОВА ПРОГРАМА

Ділові заходи - форуми, конференції тощо.

«АГРО ХАРКІВ» - це:

 • Зустріч ключових учасників агропромислового ринку
 • Відкриття нових можливостей для розвитку локального і національного бізнесу
 • Головна виставкова подія у агропромисловому комплексі регіону
 • Масштабна польова демонстрація роботи техніки
 • Ефективна платформа для демонстрації найновіших галузевих досягнень
 • Презентація нової техніки та устаткування, інноваційних рішень і технологій


ДО ПОЧАТКУ ЗАХОДУ!

днів
годин
хвилин
секунд

Наші партнери:

Агро виставка в Харкові 2022

Режим роботи виставки

 

10.08.2022 - 11.08.2022

9:00-18:00

12.08.2022

9:00-17:00

Mонтажні роботи

На відкритих майданчиках:

06.08.2022 - 07.08.2022

8:00-19:00

08.08.2022 - 09.08.2022

8:00-21:00

Офіційне відкриття

 

10.08.2022

11:00

Демонтажні роботи

На відкритих майданчиках:

12.08.2022

17:00-21:00

12.08.2022 - 13.08.2022

9:00-18:00

Виставка сільскогосподарської техніки Харків

Схема виставки:

Виставка AGRO KHARKIV - НОВА подія українського АПК

Про подію

 

10-12 серпня 2022 р. на території аеродрому «Коротич» Харківської області відбудеться нова сільськогосподарська виставка AGRO KHARKIV.

 

Захід проходитиме за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної ради вже влітку цього року, а також за участю Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації та Пісочинської об’єднаної територіальної громади.

 

AGRO KHARKIV – це новий проект команди AGRO -  творців щорічної наймасштабнішої міжнародної агропромислової виставки AGRO та першої аграрної виставки у Вінниці AGRO VINNITSYA.

 

AGRO KHARKIV - це:

 • Новий виставковий проект у агропромисловому комплексі Харківського регіону;
 • Ефективна платформа для демонстрації найновіших галузевих досягнень;
 • Презентації нової техніки та устаткування, інноваційних рішень і технологій;
 • Одразу дві зони для видовищних демо показів;
 • Зустріч ключових учасників агропромислового ринку;
 • Відкриття нових можливостей для розвитку локального і національного бізнесу.

 

Про видовищні презентації і новинки

 

Харківська виставка стане масштабним майданчиком для презентацій сучасної потужної техніки, обладнання, нових технологій і рішень. Очікується, що у виставці візьме участь понад 250 учасників на більш ніж 30 000 кв. м. площі.

 

Спеціально для AGRO KHARKIV готуються ексклюзивні прем’єри та модифікації, як від світових лідерів, так і від відомих українських підприємств у виробництві сільгосптехніки.   Слід зазначити, що саме Харківська область представлена найбільшими підприємствами в Україні та країнах СНД по виробництву сільськогосподарської техніки, а саме: Харківський тракторний завод, Лозівський ковальсько-механічний завод.

 

Лише під час виставки діятимуть спеціальні комерційні пропозиції на техніку, комбайни, запчастини, міні техніка, причіпне та навісне обладнання, ґрунтообробна техніка, біопаливо, агротранспорт, оприскувачі, сівалки та насіннєві матеріали.  

 

Це буде дійсно унікальна можливість гарно підготуватись та успішно провести осінньо-польові роботи, підвищити свою ефективність та досягти нових виробничих та фінансових результатів.

 

Про два демо покази і тест-драйви

 

 «Фішка»  проекту - масштабні польові демонстрації роботи техніки, демо покази та тест-драйви. Все це заради того, щоб кожен відвідувач, кожен потенційний покупець мав змогу оцінити техніку на 100% і був впевненим у правильності свого вибору.

 

Вперше на аграрній виставці буде діяти одразу дві зони для видовищних демо показів – одна для обприскувачів та дронів, інша – для ґрунтообробної техніки. Демо покази будуть супроводжуватися професійними коментарями-описами від представників виробника, а кожен із відвідувачів зможе окремо поставити будь-які питання чи уточнення.

 

AGRO KHARKIV порадує також тих, хто любить автомобілі, адже окремо буде діяти зона для автомобільних тест-драйвів.

 

Про аграрний сектор Харківської області і роль агровиставок

 

Агропромисловий комплекс був і залишається основою для забезпечення продовольчої безпеки держави та її економічного розвитку, особливо, в найскладніші часи, часи пандемій і глобальної турбулентності. Тому роль агровиставок, які дозволяють розвивати сектор, без перебільшення, є визначальною.

 

Харківська область для проведення нової аграрної виставки обрана не випадково. Адже Харківська область займає 1 місце серед регіонів України по валовому збору пшениці, 1 місце - по виробництву ярого ячменю та проса, 2 місце – по валовому виробництву соняшнику, 3 місце - по виробництву гороху.

 

Агропромисловий потенціал області сьогодні не тільки забезпечує потреби внутрішнього ринку в більшості видах продукції, а й займає провідні позиції на зовнішніх ринках з експорту соняшникової олії, зернових культур, а також ряду іншої продукції.

 

Про відпочинок і незабутні враження

 

На виставці можна буде провести час і з користю, і з приємністю. Смачна їжа і напої на AGRO Food Festі, розважальна програма, тематичні фотозони – все це забезпечить гарний настрій і незабутні враження.

 

Виставка буде проходити на відкритому повітрі і з дотриманням усіх карантинних вимог.

 

Дізнатися про деталі виставки та зареєструватися для участі можна за посиланням:

https://agroexpo.kh.ua/

Тел.: 073 000 4 999,  044 529 11 45

Інформація про захист даних

Принципи

Захист ваших особистих даних і ваші загальні особисті права під час збору, обробки та використанні своїх персональних даних дуже важливі для нас. Відповідно, ми зобов'язуємося дотримуватися чинних законів про захист даних. Ми коротко виклали, що ми робимо для захисту ваших даних і що для вас буде означати використання нашої «онлайн» пропозиції.

Персональні дані

Термін «персональні дані» стосується інформації, яка спеціально зібрана й використовується для ідентифікації вашої особистості. Вона включає ваше ім'я, поштову адресу або, наприклад, електронну пошту. Ми накопичуємо персональні дані на додаток до даних доступу, тільки якщо ви надали їх нам з власної волі, наприклад, коли ви реєструєтеся у нас (див. Наші правила захисту даних для учасників та декларацію про конфіденційність для відвідувачів, що опубліковані на веб-сайтах наших виставок ), коли ви берете участь в опитуванні та зв'язуєтеся з нами для визначення відповідного вам партнера або підписуєтеся на розсилку. Персональні дані використовуватимуся тільки в тому обсязі, в якому це необхідно, і тільки для цілей, які ви схвалили, або якщо це юридично допустимо.

Передача персональних даних

Для того, щоб ми могли виконувати наші контрактні зобов'язання, ми іноді передаватимемо ваші дані групі компаній ТОВ «AgroExpo-Груп» і відібраним компаніям-партнерам, які будуть потім обробляти ці персональні дані від нашого імені. Ці послуги включають в себе, наприклад, поштові розсилки, облаштування стендів і записи в каталозі. Дані не будуть передані третім особам будь-яким іншим способом, якщо ви прямо не погодилися на це, або якщо норми закону не зобов'язують нас передати їх до державних органів.

Ваші права

Як користувач ви маєте право на отримання безкоштовної інформації про ваші накопичені персональні дані, якщо ви таку інформацію запитуєте. Крім того, ви маєте право вносити виправлення, блокувати або видаляти ці персональні дані відповідно до положень закону.

Лінки (посилання)

Деякі сайти, з якими працює ТОВ «AgroExpo-груп», міститимуть посилання на інші веб-сайти або будуть інакше пов'язані з ними. У той час як ми ставимося з відповідною обачністю при перевірці цих прямих зв'язків, ТОВ «AgroExpo-груп» не несе відповідальності за зміст веб-сайтів, на які ми посилаємося. Провайдер сторінки, на яку посилаються, нестиме особисту відповідальність за незаконний, помилковий або неповний зміст, а також за збитки, що виникли в результаті використання такої інформації. Крім того, ТОВ «AgroExpo-груп» не несе відповідальності за зміст веб-сайтів з посиланнями на наші сторінки.

Використання соціальних плагінів Facebook

Деякі виставки, що ми організовуємо, інтегрують соціальні плагіни (далі «плагіни») у свої веб-сайти; ці плагіни пропонуються в соціальній мережі facebook.com, якою управляє Facebook Inc., 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, США (далі «Facebook»). Плагіни позначені логотипом Facebook або містять кнопку «Like». Всякий раз, коли ви отримуєте доступ до сторінки нашого сайту, що містить такий плагін, ваш браузер створюватиме пряме з'єднання з серверами Facebook. Facebook безпосередньо передаватиме зміст плагіна на ваш браузер, який, в свою чергу, вставлятиме його на веб-сайт. Ці вбудовані плагіни повідомлятимуть Фейсбук, що ви вже перемістилися на відповідну сторінку нашої веб-пропозиції. Якщо ви увійшли на Facebook, Facebook зможе зв'язати ваш візит з вашим Facebook аккаунтом. Якщо ви взаємодієте з плагінами, наприклад, натиснувши на кнопку «Like» або шляхом розміщення коментаря, ваш браузер передасть відповідну інформацію безпосередньо на Facebook, і вона зберігатиметься там. Прохання зайти на сайт Facebook's Data Use Policy, щоб отримати додаткову інформацію про цілі, що їх має на меті Facebook під час збору даних, обсяги, а також подальшу обробку та використання таких даних; політика також стосується ваших прав у цьому питанні та настройок, які ви можете вибрати для захисту своєї конфіденційності. Якщо ви не хочете дозволити Facebook використовувати нашу веб-пропозицію для збору даних про вас, все, що вам потрібно зробити, - це вийти з Facebook перед входом на наш сайт. Проте, для Facebook все ще буде можливим ідентифікувати вас як користувача нашого сайту за допомоги вашої IP-адреси, навіть якщо ви перед цим ще не увійшли на Facebook.

Правове застереження

ТОВ «AgroExpo-груп» залишає за собою право вносити зміни до цієї настанови із захисту даних у будь-який час відповідно до вимог закону про захист даних.